Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
 

Komentáře

Přehled komentářů

Ivan B. - Martinská husa

Dokonalé!
Díky.

Hospůdka - Re: Martinská husa

Ivane B. děkujeme :-)

Vaše Hospůdka

Štamgast - Velká škoda

Do hospůdky chodíme léta, o to víc je smutné jak se to tam v poslední době vyvíjí. Možná by nebylo od věci kdyby se pan provozní zamyslel sám nad sebou. Za ta léta si troufám říct, že jste si vytvořili stálou klientelu a pan provozní se o ní dokáže připravit sám.... Sám si pod sebou podřezává větev... Je velice škoda, ale možná je na čase změnit lokál.

Hospůdka u Köhlera - Re: Velká škoda

Děkujeme za Váš názor.

Pavel K. - oběd

V sobotu 16.2. jsem u Vás byl s manželkou na oběd a byl jsem velmi spokojen.Jídlo bylo výborné a obsluhující slečna milá příjemná a rychlá.Přijdeme rádi zase.

Pavrl - komentar komentare

Mohu říci,že jsem dne 8.11.2012 také navštívil naš oblíbený podnik a zcela nesouhlasím s komentářem pode mnou.Servírka byla na obsluhu sama a zvládala to skvěle,my a myslím,že ani nikdo jiný,tak dlouho na pivo nečekal a slečna byla navíc velmi milá.A co se týče chleba,tak myslím,že nikdo nemá potřebu dávat hostům okousaný chléb.Některé chleby se prostě drolí.A my se určitě opět vrátíme.Jsme vždy spokojeni.

mirek - nadšení vystřídalo naprosté zklamání

Do této hospůdky jsem chodil dost často s přáteli zejména na moc dobrý tatarák.
Dne 8.11.2012 jsem zažil velmi nepříjemný zážitek,kdy si můj kamarád objednal nakládaný hermelín,který jednak nebyl vůbec naložený,ale hlavně mu servírka donesla v ošatce pod šátkem okousané zbytky chleba.
Navíc zcela nestíhala obsluha,čekání na pivo i 20 minut,tak jsme raději odešli a nejsem si už zcela jist,zda tam ještě někdy půjdeme-bohužel...

Mirek U - chutné a velké porce

Prostě super.

Pavel - Pochvala

Minulý čtvrtek 14.6.jsem byl u Vás a mohu říci jediné.Jídlo vynikající a obsluha skvělá.Určitě příjdu opět.

Nikos - Polední MENU

...je uplná lahoda jak dobře a rychle se tu dá napapat ...
Jídlo senza a taky nemužu vynechat obsluhu... taky perfekt

Adélka - Boršč

Boršč dělaj úúúúúúplně nejlepšííí....

Jana - Re: Boršč

To je pravda, pro jejich boršč bych vraždila, to není jídlo, ale pohádka. No a je to jdu se najíst, jinak poslintám celý stůl :-)

NICK - Počty

Prosím majitele ať naučí své servírky počítat. Umí to jen do plusu a omluvit se neumí.

Dana Adámková - MOC DOBRÁ KUCHYNĚ

chodíme pravidelně na denné menu. Moc dobře vaříte. Obsluha je rychlá. Někdy máte příliš plno. Musíme čekat na místo u stolu. Hold kde se dobře vaří, tam je plno...

Láďa - NEJ NEJ NEJ kuchyň DĚKUJI

Dne 6.8.2011 jsem pozval svou rodinu na večeři a byl jsem mile překvapen :-) POLÉVKA S DOMÁCÍMI NUDLEMI,TATARÁK,ŽEBÍRKA,HOVĚZÍ STEAK NA PEPŘI...VYNIKAJÍCÍ a k tomu příjemná obsluha.
Rozhodně doporučuji hospůdku navštívit s prázdným žaludkem,protože zde vaří ty nej nej nej kuchaři BLAHOPŘEJI

Tibor - Pohodová hospoda v centru Ostravy

Hodně dobré jídlo, porce pro chlapy a personál, který svou přítomností neobtěžujete, skoro nevídané v centru Ostravy. Chodíme k Vám rádi. Hezký den.

Jiřík - Koprovka 7.1.2011

Páteční koprovka byla jedna báseň. Jsem "Mlsná Huba" a za 75 kaček nejde dělat zázraky, ale ta páteční koprovka byla jak od babičky!!!!!
To se ani nedá vypovědět...

franta - žebírka

Tak byl jsem na žebírka a byly solené 2x až 3x a to všechny porce ne jen ta moje :( Žízeň z toho byla strašná :) A taky byly vlažné ...

Jinak byly krásně měkoučké s nastrouhaným křenem což se vidí málo kde.

Musím zajít ještě někdy a zjistit jak to máte s tím solením.

Jana - Velká pochvala!!!

Ahoj, ráda bych poděkovala celému personálu a přidala rovněž VELKOU POCHVALU "PÁNŮM KUCHAŘŮM" za vynikající jídlo, přístup a rychlost. Den co den se těšíme na vaše obědová menu,která jsou vynikající. Ještě jednou velké DÍKY.

............ - ............

.... děkujeme,zlaty holky, jeste zlatejsi kuchařovy ručičky.... Facebook

hodinyMail list


Statistiky

Online: 1
Celkem: 331361
Měsíc: 6956
Den: 243