Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce

Vážení  vyznavači zlatavého moku. Ve spolupráci s plzeňským Prazdrojem a Radegastem jsme pro vás zhotovili zcela nové pivní zařízení s předchlazováním, které nám umožňuje rozšířit sortiment točených  piv.

Kromě Radegastu, Plzně, Velkopopovického kozla, Birellu, budeme každý měsíc točit nová piva jako jsou Radegast peprně hořký ležák se zvýšenou dávkou chmele umocněnou chutí pepře. Pivo má tak bohatší a intenzivnější chuť v porovnání s klasickým ležákem.  Následuje prémiový nefiltrovaný plzeňský ležák s plnou a lahodnou chutí, zlatavou barvou s přirozeným zákalem a čistou vůni žateckého chmele. Dalším je polotmavý speciál Master s vyváženou chuti s jemnou karamelovou hořkosti a barvou. Žatecký chmel dodává tomuto pivu jedinečné aroma, slad s karamelem jemně karamelovou chuť a tmavší  barvu. Ochutnejte každý měsíc nové pivo z rukou českých sládků.

Těšíme se na vaší návštěvu v  naší restauraci.

 

skenovani0019.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Danuška - KAM SE PODĚL CENÍK ???

Dobrý den,
postrádám na Vašich stránkách ceník !
Proč jste jej zrušili ?

Hospůdka u Köhlera - Re: KAM SE PODĚL CENÍK ???

Dobrý den, ceník byl ze stránek smazán z důvodu měnících se vstupních cen.
Dochází k zdražení vstupních surovin, energií, cigaret, alko, nealko a my musíme na tuto situaci reagovat.
V naši hospůdce jste vždy o cenách předem informována ať již při poledním menu nebo pokud si budete vybírat z jídelního lístku. Několikrát do měsíce bychom museli upravovat a vkládat změny na stránky.
Přejí hezký den.

Andy - dotaz

Prosím zda by bylo možno se dovědět jaké jsou ceny steaků na jídelním lístku. Zajímaly by mně konkrétně vepřové steaky. Děkuji

 Facebook

hodinyMail list


Statistiky

Online: 1
Celkem: 288022
Měsíc: 4631
Den: 195